2019 рік

З В І Т

селищного голови  Кам’яної селищної  ради

про здійснення держаної регуляторної політики

Кам’яною селищною  радою у 2019 році

Втілення у повсякденну роботу вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та принципів державної регуляторної політики протягом 2019року на місцевому рівні свідчить про глибоке опанування методами та підходами виконання процедур регуляторної діяльності та сприймається як необхідне для більшості учасників регуляторного процесу:  суб'єктами господарювання, їх об’єднаннями та органами місцевого самоврядування.

За минулий 2019 рік селищною радою було  прийнято два регуляторні акти:  регуляторний  акт «Про встановлення податку на майно  на 2020 рік», регуляторний акт « Про встановлення ставок Єдиного податку на 2020 рік». Вони були прийняті  на сесії  селищної ради  за № 1;2  від 26 червня 2019 року . На ці регуляторні акти була отримана рецензія Державної регуляторної служби України , зауваження, були усунені і доопрацьовані.

Упродовж минулого року був опрацьований    звіт про базове    відстеження результативності регуляторних  актів „«Про встановлення податку на майно  на 2020 рік»,  « Про встановлення ставок Єдиного податку на 2020 рік». А також до прийняття регуляторних актів був проведений аналіз регуляторного впливу проектів рішення Кам»яної селищної ради «Про встановлення податку на майно  на 2020 рік», « Про встановлення ставок Єдиного податку на 2020 рік».

За результатами аналізу надходжень місцевих податків і зборів  можна зробити висновок, що було досягнуто виконання  поставлених цілей при прийняті регуляторних актів  та спостерігаються позитивні результати. Зросли надходження місцевих податків і зборів до бюджету Кам´яної селищної ради. Порушень щодо термінів оприлюднення  звітів не було.

На цій  сесії  ми повинні  затвердити План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік і план-графік відстеження результативності діючих регуляторних актів по якому буде працювати  селищна рада в наступному році. Після його затвердження план буде оприлюднений на Дошці оголошень в визначений термін,  повідомлення про його  оприлюднення  буде опубліковане на сайті селищної ради.  Також буде оприлюднений  в десятиденний термін  «Звіт селищного голови про здійснення державної регуляторної політики в селищній раді в 2019 році».

Оновлена постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку зі складу обраних місцевих депутатів активно бере участь в регуляторній діяльності селищної ради.

Здійснення регуляторної політики селищною радою у 2019 році було спрямоване на забезпечення відкритості та прозорості.