2019 рік

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 травня 2018 року                                                                                             №  5

Про встановлення ставок Єдиного податку  на 2019 рік

Керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтями 291-300 Податкового кодексу України, Кам’яна селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити на території  Кам’яної селищної ради:

1) ставки єдиного податку, згідно з додатком 1;

2. Оприлюднити рішення на офіційному сайті Кам’яної селищної ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на   постійну комісію селищної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та регуляторної політики Кам’яної селищної ради.

4. Рішення № 3 від 12.07.2017 року «Про встановлення ставок Єдиного податку  на 2018 рік»  визнати таким, що втратило чинність.

5. Рішення набирає чинності з  01січня 2019 року .

Селищний голова                                             Н.В.Леончук

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 травня 2018 року                                                                                             № 2

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік

Керуючись пунктом 24 частини першої ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та абзацами другим і третім пункту 284.1 ст. 284 Податкового кодексу України, Кам’яна селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити на територіїКам’яної селищної  ради:                                                                                               1) ставки земельного податку згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 ст. 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації  і на  офіційному сайті  селищної ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та регуляторної політики Кам’яної селищної ради.

4. Рішення  № 3 від 12.07.2017 року «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2018 рік» визнати таким, що втратило чинність.

5. Рішення набирає чинності з  01січня 2019 року.

Селищний голова                                                Н.В. Леончук

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 травня 2018 року                                                                                             № 3

Про встановлення ставок та пільг із сплати

податку на нерухоме майно, відмінне від

земельної ділянки на 2019 рік

Керуючись пунктом  24 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"статтею 266 Податкового кодексу України, Кам’яна селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити на території  Кам´яної селищної ради:

1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2. Оприлюднити рішення на офіційному сайті  Кам’яної селищної ради.

4. Рішення № 3 від 12.07.2017 року «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік» визнати таким, що втратило чинність.

5. Рішення набирає чинності з  01 січня 2019 року.

Селищний голова                                                  Н.В.Леончук

У К Р А ЇНА

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 травня 2018 року                                                                                             № 4

Про встановлення ставок із сплати

транспортного податку  на 2019 рік

Керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 267  Податкового кодексу України, Кам’яна селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити на території  Кам’яної селищної ради:

1) ставки транспортного податку, згідно з додатком 1;

2. Оприлюднити рішення на офіційному сайті Кам’яної селищної ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на   постійну комісію селищної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансівбюджету та регуляторної політики Кам’яної селищної ради.

4. Рішення № 3 від 12.07.2017 року «Про встановлення ставок із сплати транспортного податку  на 2018 рік»  визнати таким, що втратило чинність.

5. Рішення набирає чинності з  01 січня 2019 року.

Селищний голова                                                Н.В.Леончук