П О В І Д О М Л Е Н Н Я

Дата: 25.02.2020 14:50

Про оприлюднення проєкту рішення Кам?яної селищної ради На підставі Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Кам?яною селищною радою розроблено проєкти рішення: 1.«Про погодження проєкту рішення для обговорення «Про встановлення податку на майно на 2021 рік»; 2. «Про погодження проєкту рішення для обговорення «Про встановлення ставок Єдиного податку на 2021 рік». Проєкти рішення селищної ради оприлюднюються шляхом розміщення на дошці оголошень в приміщенні селищної ради протягом п?яти днів з дня публікації. Пропозиції та зауваження,щодо регуляторних актів та відповідного аналізу регуляторного впливу, будуть прийматися протягом місяця з моменту оприлюднення проєктів рішень у письмовій формі за адресою: 70050,Запорізька область, Вільнянський район,смт.Кам?»яне,вул..Центральна 4, Камяна селищна рада. Тел.97-1-88.