Про звіт селищного голови про здійснення регуляторної політики в 2018 році Кам’яною селищною радою

Дата: 02.11.2018 15:45

Керуючись Законом України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Кам’яна селищна рада повідомляє, що на засіданні  двадцять сьомої сесії   сьомого  скликання селищної ради, яке відбулося   01 листопада   2018 року заслухали Звіт  селищного голови  про здійснення державної регуляторної політики  селищною радою в 2018 році.

Прийняте рішення № 3 «Про затвердження щорічного звіту  голови  Кам’яної селищної  ради  про здійснення держаної регуляторної політики Кам’яною селищною радою у 2018 році» та  рішення № 2 «Про затвердження плану-графіку підготовки регуляторних актів  на 2019 рік»  розміщено також в  приміщенні  селищної ради на дошці оголошень для ознайомлення.