Обговорення

Кам'яна селищна рада виносить на Ваше обговорення перспективний план розвитку нашої громади на 2019-2020 роки.

У ході обговорення приймаються пропозиції мешканців громади для розробки та затвердження спільного перспективного плану розвитку  на 3 найближчі роки.Пропозиції що до розгляду першочерговості того чи іншого проекту, або ваших ідей та планів приймаються з10 по 16 грудня 2018 року на електронну адресу kam-rada2017@ukr.net та у письмовому вигляді в приміщенні селищної ради кабінет № 1 (секретар)

Співпраця органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства в питаннях регіонального розвитку є дуже важливою і потрібною. Бажаємо всім наполегливості в зміцненні громади і наснаги в її соціально-економічному розвитку. Тому ми вдячні усім за  активну участь у обговоренні з підготовки та розробки перспективного плану нашої громади на 2019-2021рр.

З повагою, Селищний голова Н.В.Леончук