Про закінчення перевірки

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 р.№ 563, Кам’яною селищною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Закорки Юлії Анатоліївни , яка працює на посаді головного бухгалтера Кам’яної селищної ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Закорки Юлії Анатоліївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».