Конкурс

Конкурсна комісія Кам’яної селищної ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель,з метою продажу земельної ділянки на території Кам’яної селищної ради, Вільнянського району, Запорізької області, оголошує конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок з метою їх подальшого продажу.

Дата конкурсу –   03 квітня 2018 року

Місце проведення конкурсу – Запорізька обл.,Вільнянський р-н,смт. Кам'яне, вул. Центральна, 4  (Кам’яна селищна рада)

Час проведення конкурсу – 10:00

Основні характеристики земельної ділянки, що підлягає експертній грошовій оцінці: Земельна ділянка розташована на території  смт. Кам'яне вул. Зелена, 2 в, Вільнянського району, Запорізької області.

Цільове призначення  – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Площа, (га) – 0,0030 га.

Термін виконання робіт – 30 робочих днів

Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок , затверджений сесією Кам'яної  селищної ради №  від 20.02.2018р. (далі - Положення).

Учасникам конкурсу необхідно подати конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтверджуючих документів.

Для експертів:

заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

копія установчого документа претендента;

нотаріально посвідчену копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності;

копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних їз виконанням робіт, а також строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Заяву з конкурсною документацією слід подавати у запечатаному конверті з позначкою «конкурсні пропозиції» до Кам'яної селищної ради за адресою: 75000,Запорізька обл..Вільнянський рн, вул. Центральна, 4. Телефон для довідок 97-1-88.

Кінцевий термін подання заяв та документів учасникам конкурсу – не пізніше ніж за п’ять  робочих дні до оголошення дати проведення конкурсу.

Останній день подачі заяв    27. 03.2018 року